Operatorius


Tam, kad būtų sukurtas profesionalus video, reikalinga profesionalų komanda, kurios kiekvienas narys turi tam tikras užduotis. Vienas iš jų yra operatorius. Įprasta manyti, kad viskas, ką veikia operatorius, yra tik filmavimas, tačiau iš  tiesų šiam specialistui tenka kur kas daugiau užduočių. Pagrindinė – vizualinis vizijos pateikimas. Kuriant bet kokį video, pirmiausia yra sukuriama vizija, kurią siekiama išpildyti kaip įmanoma geriau. Taigi, operatorius turi priimti daug įvairių sprendimų ir atlikti veiksmus, kurie užtikrintų geriausią vizijos išpildymą.

Operatorius Operatoriaus kaina Visos su filmavimu susijusios paslaugos Video produkcijos kūrimo bei skaidos agentūra - HelNet.lt

Operatorius paprastai dirba be komandos, todėl yra atsakingas už visus priimamus sprendimus bei vykdomus veiksmus.

Kaip ir kur stovės kamera? Kaip keisis jos pozicija? Koks herojus ar objektas bus matomas pirmiausias? Kaip keisis įvykių eiliškumas? Kokie rekvizitai bus labiausiai pastebimi? Kokia aplinka geriausiai padės atskleisti sumanymo esmę? Tai – tik keletas klausimų, į kuriuos atsakymų ieško operatorius.

Tokios situacijos reikalauja ypatingai kruopštaus išankstinio pasiruošimo, didelės koncentracijos filmavimo metu, o taip pat – gebėjimo prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Jos gali kisti dėl daugybės priežasčių, todėl operatorius turi gebėti objektyviai įvertinti pokyčius bei rasti geriausią išeitį.

Susisiekite su mumis jau dabar – profesionalios operatorių paslaugos yra tai, ko reikia, kad tinkamai  būtų užfiksuotos pačios gražiausios bei svarbiausios akimirkos.

Kai operatorius dirba vienas, ypač svarbiomis tampa tam tikros asmeninės jo savybės. Viena pagrindinių – gebėjimas užmegzti puikią komunikaciją su kitais proceso dalyviais, šiuo atveju – paslaugos gavėju. Mūsų komandoje dirbantys operatoriai nebijo iššūkių ir visada suranda geriausius sprendimus, garantuojančius puikų rezultatą.

Operatorius

Kreipkitės į mus, nes čia dirba geriausi savo srities profesionalai.