Video gamyba


Profesionalus video yra  ilgo, kruopštaus bei  nuoseklaus darbo (to, apie kurį dalis užsakovų net nenutuokia) rezultatas. Iki tol, kol gaunamas galutinis rezultatas, vykdoma daug įvairių etapų. Vienas iš jų yra video gamyba.

Video gamyba, kūrimas Visos su filmavimu susijusios paslaugos Video produkcijos kūrimo bei skaidos agentūra - HelNet.lt

Kokia lokacija ir laikas turi būti parenkami filmavimui? Tai nuspręsime kartu su Jumis.

Režisavimas – vienas svarbiausių etapų siekiant sukurti profesionalų video. Kitais žodžiais tariant, režisavimas yra  video vizijos sudarymas, todėl reikalingas ypatingas kūrybiškumas. Režisavimas apima ne tik scenarijų ar idėjos išgryninimą bei brandinimą, bet ir dar daugiau: priimami techniniai sprendimai,  pavyzdžiui, kaip judės kamera, numatomas eiliškumas ir pan.

Prodiusavimas – tai dar vienas procesas, kuris tiesiog būtinas siekiant kokybiško galutinio rezultato. Jis susideda iš daugybės įvairių etapų, komandos surinkimas – vienas iš jų. Kiekvienas prodiuseris deda visas pastangas, kad filmavimas praeitų kaip įmanoma sklandžiau bei tiksliau, būtų pasiekti visi išsikelti tikslai.

Lokacija – vienas svarbiausių elementų, be kurio tiesiog negalėtų įvykti filmavimas. Kur jis vyks? Paprastai tai sprendžia režisierius, tačiau svarų žodį turi ir kiti profesionalai, pavyzdžiui, operatorius. Lokacijos pasirinkimai gali būti labai įvairūs, tačiau paprastai pasirenkama tokia vieta, kuri geriausiai padeda perteikti sumanymo esmę.

Kada bus filmuojama? Vasarą, žiemą, pavasarį, ryte ar vakare? Pasirinkimų yra labai daug, todėl svarbiausia – atrinkti tinkamiausius.

Kokie rekvizitai geriausiai padės perteikti žinutę? Kurie iš jų nėra būtini, tačiau gali tapti puikiu papildomu sprendimu? Mes žinome atsakymus į visus šiuos klausimus ir norime tuo pasidalinti su jumis.

Garantuojame kokybišką video gamybą – laiku ir sklandžiai atliksime visus video kūrimo etapus, o taip pat –  parinksime labiausiai tinkančią filmavimo vietą, geriausią laiką.

Visa tai aptarsime plačiau, o siekiant apibūdinti trumpai, galima sakyti, kad mūsų tikslas – sužinoti komunikacijos poreikius, identifikuoti auditoriją, sukurti koncepciją, informacines žinutes bei pasitelkiant modernias technologijas paversti visa tai video priemonėmis, skirtomis komunikacijai (reprezentaciniams įrašams, filmams, filmukams ir pan.).

Video gamyba

Apie video gamybą galima kalbėti labai daug, vien jau dėlto, kad ji apima daug įvairių etapų, iš kurių patys svarbiausi – prodiusavimas, režisavimas) bei kitų elementų (lokaciją, filmavimo laiką, rekvizitus).