Video montavimas


Video montavimas – daugiau nei techninis darbas, kuris reikalingas norint gauti galutinį rezultatą.

Video montavimas reikalauja kur kas daugiau nei vien tik specifinių žinių. Tai – vienas iš tų procesų, kuriam būtinas ypatingas pastabumas, kruopštumas bei kantrybė. Be šių savybių, būtų neįmanoma atrinkti geriausios bei aktualiausios medžiagos, tos, kuri tikrai yra verta atsidurti video. Tačiau ir tai dar ne viskas – kūrybingumas bei išradingumas yra dar keli gero montažo komponentai. Kūrybingumas leidžia įgyvendinti netikėtas idėjas, tuo tarpu išradingumas užtikrina, kad kiekvienas montažas būtų vienintelis ir nepakartojamas. Geras skonis – taip pat svarbus atributas: jo svarba pasireiškia parenkant specialiuosius efektus bei jų skaičių nes ne visada daugiau yra geriau. Svarbiu prieskoniu geram montažui tampa ir tikroviškumo pojūtis. Jis yra ypač svarbus atliekant korekcijas.

Video montavimas Filmuotos medžiagos redagavimas Asmeninių video montavimas Video produkcijos kūrimo bei skaidos agentūra - HelNet

Įminus gero montažo paslaptį.

Belieka tik surasti profesionalus, kurie galėtų tai išpildyti realybėje. Puikaus montavimo paslaptys yra mūsų kasdienybė, kuri gali tapti ir jūsų verslo dalimi. Profesionalus montavimas užtikrina sklandų, aiškų bei įdomų informacijos pateikimą, o įrašą, nors ir įsiminsite iš karto, norėsite stabėti dar ir dar kartą.

Žinome, kokią didelę reikšmę turi tinkamas informacijos atrinkimas ir kaip svarbu nuosekliai sudėlioti net pačias smulkiausias detales.

Yra daug veiksnių, kurie lemia šio proceso trukmę (medžiagos, kurią reikia atrinkti, kiekis, video trukmė, specialiųjų efektų skaičius, koregavimas ir pan.). Juos  įvertinę, galėsime jus informuoti apie tikslią darbų atlikimo trukmę. Bet kuriuo atveju garantuojamas greitas ir efektyvus darbo atlikimas.

Video montavimas

Suprantama, kad video be specialiųjų efektų yra nuobodus ir negali išlaikyti vartotojo dėmesio. Būtent todėl parinksime labiausiai tinkančius efektus, muzikinį foną bei tuo praturtinsime video.

Video montavimo terminas – individualus, priklausantis nuo daugybės įvairių faktorių, iš kurių svarbiausi yra filmuotos medžiagos paskirtis ir trukmė. Taip pat įtakos turės ir tai, ar jūs pateiksite medžiagą, ar ją  turėsime surinkti savarankiškai. Tačiau bet kuriuo atveju užtikriname greitį bei optimaliausią paslaugos trukmę.