Asmeninių video montavimas


Įprasta, kad profesionalius video ruošia profesionalai. Tačiau, tai – ne vienintelė galimybė atsirasti tobulam video. Jis gali gimti ir iš seniau filmuotos, nepanaudotos arba netinkamai panaudotos medžiagos, kuri ilgą laiką tiesiog gulėjo stalčiuje. Medžiaga nufilmuojama, tad anksčiau ar vėliau kyla klausimas: ką daryti su turima medžiaga? Koks jos likimas – taip ir neišvysti dienos šviesos, o galbūt priešingai – bus paruoštas filmas, filmukas ar reklaminis klipas, kurį išvys tūkstančiai? Jei pasirenkamas antrasis variantas, tokiu atveju ir vėl susiduriama su problema: o ką daryti, kad galutinis rezultatas būtų patrauklus ir įtikinantis? Ką daryti, kad pavyktų paruošti tokį video, kurį norėtųsi rodyti kuo didesniam kiekiui žmonių? Šio tikslo galima siekti įvairiais būdais,  tačiau vienas patikimiausių bei geriausių yra video redagavimas. Šio  etapo metu yra atliekami visi būtini veiksmai, kurių reikia, kad būtų gaunamas kokybiškas, patrauklus bei įtaigus video. Pasitelkus redagavimą, iš paprastos, niekuo neypatingos medžiagos, galima sukurti įspūdingą video, kuriam tiesiog neliks neabejingų. Taigi, jei jums reikia paties geriausio rezultato, tokiu atveju verčiau atsisakykite minties video redaguoti savarankiškai – rinkitės profesionalų video redagavimą.

Jau turimo video redagavimas video montavimas Retušavimas Sukursime iš Jūsų filmuotos medžiagos profesionalų klipą Video produkcijos kūrimo bei skaidos agentūra - HelNet

Profesionalaus video redagavimo metu yra pasitelkiamos modernios programos, kurios leidžia atlikti daugybę įvairių veiksmų. Visų jų rezultatas – stulbinantys video įrašai. Naudojant specialias programas, galima iš atskirų kadrų sudėti vaizdo įrašą, pagreitinti arba sulėtinti vaizdą (šie pasirinkimai leidžia sukurti ypač nuotaikingą nuotaiką bei išvengti nuobodumo), pagyvinti pasirinktas scenas, papildyti video pasirinkta fonine muzika ir kt. Tačiau ir tai dar ne viskas – profesionalai, turintys ilgametę darbo patirtį, puikiai žino, kas ir kada tinka labiausiai.

Jau turimo video redagavimas – galutinis rezultatas būtų patrauklus ir įtikinantis.

Turite nenaudojamos medžiagos? Pasirūpinkite, kad ji išvystų dienos šviesą pačiu geriausiu pavidalu.

Jau turimo video montavimas

Atliksime jūsų turimos medžiagos redagavimą, paversdami ją vientisu, patraukliu bei įtikinančiu video, kuris bus naudingas jūsų verslui ar konkrečiam projektui.