Video komunikacija


Siekiant padidinti žinomumą, pardavimus bei pelną, video komunikacija tampa vienu svarbiausių įrankių

Kaip ir kuo turėtų būti komunikuojamos pardavimų skatinimo priemonės? Skiriamos dvi pardavimų skatinimo priemonių komunikacijos grupės. Tai – tradicinės bei netradicinės reklamos priemonės. Tradicinei reklamai priskiriama televizija, radijas, spauda (laikraščiai, žurnalai, savaitraščiai, brošiūros, katalogai); netradicinei – socialinė reklama, reklama internete, Google Adwords reklama ir kt.

Kokias reklamos priemones pasirinkti? Tai – klausimas, į kurį labai svarbu surasti atsakymą, nes tik tikslingi pasirinkimai gali užtikrinti geriausią rezultatą. Būtent todėl, prieš pasirinkdami reklamos priemonę, susipažinkite su jos trūkumais bei privalumais ir atsakingai juos įvertinkite. Idealus sprendimas – profesionalų konsultacija.

Marketingas Pardavimų skatinimo priemonės Rinkodaros strategija Video produkcijos kūrimo bei skaidos agentūra - HelNet.lt

Vis dėlto, egzistuoja tam tikri pastebėjimai, į kuriuos pravartu atsižvelgti norint pasirinkti tinkamiausią reklamos rūšį:

  • jei siekiate dinamiškumo bei šiuolaikiškumo, geriausiu pasirinkimu gali tapti interneto reklama;
  • jei pirmenybę teikiate klasikai ir statiškumui, jūsų lūkesčius pateisins tradicinės reklamos pasirinkimai;
  • nustatykite, kokią auditoriją norite pasiekti: jei tai – jauni žmonės, juos sudomins interneto reklama;
  • vyresnės kartos atstovai pirmenybę teikia televizijai, radijui bei spaudai;
  • kelios reklamos priemonės – visada geras pasirinkimas.

Profesionalų teikiamos  komunikacijos paslaugos – geriausias būdas pranešti apie save. Įdomiai, šiuolaikiškai bei efektyviai.

Įprasta manyti, kad komunikacijos objektas yra nauja prekė ar paslauga, tačiau tai – netikslus įvardijimas. Iš tiesų komunikacijos objektais gali tapti ir kiti elementai, pavyzdžiui: prekės arba paslaugos kaina, privalumai, paskirtis, logotipas, firminis stilius, produkto išskirtinumas ir pan. Kuris iš šių elementų turėtų  būti komunikuojamas? Viskas priklauso nuo to, apie ką norite informuoti vartotojus.

Profesionalų teikiamos  komunikacijos paslaugos – geriausias būdas pranešti apie save. Įdomiai, šiuolaikiškai bei efektyviai.

Mums svarbu  ne tik pranešti žinią apie jus – siekiame atlikti tai įdomiai, šiuolaikiškai, pateikdami  naudingą turinį vartotojui. Taip pat svarbus ir efektyvumas – siekiame sukelti auditorijos susidomėjimą jūsų verslu, produktu arba paslauga.

Siūlome individualius sprendimus, geriausiai atitinkančius jūsų verslo poreikius. Ten, kur susitinka inovatyvios technologijos, kūryba, dinamiškumas bei naujovės, gimsta jūsų verslui naudingiausi sprendimai.