Lauko reklama


Komunikacija yra labai svarbi kiekvienam verslui. Dar svarbiau, kad jos priemonės būtų tinkamai parinktos bei realizuotos. Kaip suprasti, kokia komunikacijos priemonė iš tiesų yra reikalinga? Reikia pastebėti, kad kiekviena reklamos priemonė, atliekanti komunikacinę funkciją, turi tam tikrų privalumų. Taigi, susipažinkite su jais – tai puikus būdas nuspręsti, ar konkreti reklama ir yra tai, ko reikia jūsų verslui. Vienas iš galimų reklamos pasirinkimų yra lauko reklama. Kokie jos privalumai ir kuomet tai yra geriausias pasirinkimas?

Lauko reklama Video reklamos kūrimas ir platinimas

Lauko reklamos privalumai:

  • Lauko reklama ne veltui yra lauko reklama – ji publikuojama lauke, viešoje vietoje, todėl tikrai pasiekia vartotojus. Kuo judresnė vieta yra pasirenkama, tuo didesnė auditorija išvys lauko reklamą. Maža to, lauko reklama yra matoma ištisą parą, 7 dienas per savaitę.
  • Lauko reklama išlieka toje pačioje vietoje tam tikrą laiko tarpą – mėnesį, pusmetį, metus ir pan. (koks bus šis laiko tarpas, priklausys nuo paties užsakovo). Šis stabilumas reiškia, kad reklama ne tik bus pastebėta, bet ir nuolat tuo pačiu maršrutu vykstantys žmonės ją puikiai įsidėmės.
  • Galima pasiekti ne tik labai plačią, bet ir labai įvairią auditoriją – vietinę, regioninę.
  • Lauko reklama gali pasitarnauti ir kaip papildomas pasirinkimas (jei siekiate maksimalaus rezultato, rinkitės bent kelias reklamos formas, iš kurių viena – lauko reklama).
  • Dar vienas šios reklamos privalumas – geografinis lankstumas.

Lauko reklama – puikus būdas tapti matomiems. Nepraleiskite puikios galimybės.

Atsižvelgiant į privalumus, galima išskirti atvejus, kuomet lauko reklama yra geriausias pasirinkimas:

  1. Kai reikia pasiekti plačią bei skirtingą auditoriją;
  2. Kai aktualus matomumas, stabilumas bei geografinis lankstumas.
  3. Kai reikia reklamos, kuri puikiai papildytų kitas reklamos priemones.

Lauko reklama

Reikalinga kokybiška, šiuolaikiška, auditoriją galinti sudominti lauko reklama? Žinome, kuo ir kaip galime būti jums naudingi – sukursime visus jūsų lūkesčius pateisinančią lauko reklamą, kuri atneš maksimalią naudą jūsų verslui, o taip pat parinksime labiausiai tinkančias vietas jos talpinimui.