Nuomonių formuotojai


Kaip pristatyti savo verslą? Kaip pranešti apie naują produktą? Kokiu būdu informuoti vartotojus apie naujos paslaugos privalumus? Atsakymų į  šiuos klausimus visais laikais ieškojo verslininkai. Laikui bėgant daugėjo reklamos pasirinkimų, atsirado vis naujų jos formų, bet tai dar nereiškia, jog dėlto, verslininkams tapo lengviau priimti sprendimus, kurie yra susiję su reklamos pasirinkimu. Taip nutiko todėl, jog ir patys verslininkai ėmė kelti vis daugiau reikalavimų reklamai: siekiama ne tik kuo aukštesnės kokybės ar maksimalaus efektyvumo, bet ir ieškoma modernios, šiuolaikiškos, reklamos, kuri primintų gerų draugų pokalbį. Tačiau geriausia žinia ta, jog šiandien viskas yra įmanoma. Taigi, įmanoma rasti ir tokią reklamą, kuri pateisins visus išvardintus lūkesčius. Puikus pasirinkimas – nuomonių formuotojai.

Nuomonių formuotojai Video reklamos kūrimas ir platinimas

Nuomonių formuotojo privalumai

 • Išvengiama šaltumo, kuriamas betarpiškas, asmeninis ryšys su vartotoju, tokia reklama gali priminti tiesiog šiltą pokalbį su seniai matytu draugu.
 • Informacija pateikiama išradingai ir originaliai, nuotaikingai, išvengiama rutinos ir tradicinei reklamai būdingų griežtų rėmų.
 • Nuomonių lyderio reklama gali tęstis tiek, kiek reikia, nesiekiama sutilpti į standartinio reklaminio klipo laiką.
 • Perteikiami asmeniniai įspūdžiai, rekomendacijos, pastebėjimai, emocijos.
 • Pasiekiamumas per įvairiais platformas (instagram, blogus, vlogus).
 • Pasiekiama labai plati arba tikslinė auditorija.

Nuomonės formuotojas – puikus būdas tapti žinomesniais. Nepraleiskite puikios galimybės.

Nuomonės lyderiai yra geriausias pasirinkimas jums, jei:

 1. Jau seniai ieškote būdo, kaip užmegzti šiltą ir draugišką ryšį su klientais.
 2. Nebenorite tradicinės reklamos sprendimų, nemėgstate oficialumo.
 3. Norite, kad reklama primintų malonų ir draugišką pokalbį.
 4. Pageidaujate išradingumo bei geros nuotaikos.
 5. Vertinate asmeninio pobūdžio rekomendacijas ir manote, kad tai ir yra tas dalykas, ko reikia jūsų klientams.

Nuomonių formuotojai

Pajuskite, kokią didelę naudą jūsų verslui gali atnešti nuomonių lyderiai. Susiekite su mumis jau dabar – paruošime nuotaikingus, skoningus, tačiau tuo pat metu informatyvius bei draugišką atmosferą kuriančius video, kuriuose nuomonių lyderiai pristato jūsų produktus, dalijasi įžvalgomis apie jūsų teikiamas paslaugas, o taip pat užtikrinsime sėkmingą pristatymų integravimą į pasirinktas platformas.